Домашні кінотеатри Samsung серії Z

423

Компанія Samsung Electronics оголосила про початок поставок на російський ринок лінійки домашніх кінотеатрів серії Z.

У ній представлені три категорії моделей домашніх кінотеатрів, які дозволяють підібрати оптимальний варіант під різні потреби, виходячи з розмірів приміщення і бюджету. Загальними рисами всієї серії є єдина концепція дизайну, широкий діапазон відтворюваних цифрових форматів і легкість інсталяції.

Молодшою моделлю лінійки виступає система Z110, яка являє собою відмінне рішення для невеликих приміщень, а по співвідношенню ціни і якості є одним з найбільш цікавих пропозицій на ринку. Класичні форми чорного корпусу ресивера дозволяють вписати Z110 практично в будь-який інтер’єр. Невеликі фронтальні і тилові поличкові динаміки створять якісний об’ємний звук в невеликій кімнаті, а сабвуфер доповнить звукову сцену глибоким басом. Номінальна вихідна потужність системи становить 300 Вт, вона здатна відтворювати широкий діапазон відео – та фото – форматів, а також має 2 входи для мікрофонів.

Категорія Z210 представлена моделями Z210, KZ210, TZ212, TKZ212, TZ215, TKZ215, TKZ216 і займає середнє положення в лінійці, поєднуючи в собі сучасні технології, органічний дизайн, гнучкість налаштування та інсталяції в інтер’єр. Ресивер цієї моделі витриманий в загальній концепції лінійки, його чорна глянсова передня панель не тільки естетичні, але і функціональна завдяки сенсорним клавішам управління. Категорія Z210 поставляється в трьох різних варіантах: підлогові тилові і фронтальні колонки; комбінований — підлоговий фронт, поличний тил; і третій варіант — фронтальні і тилові поличкові колонки. Сабвуфер і центральний канал у всіх трьох варіантів однакові. Така концепція дозволяє вибрати оптимальний варіант компонування для конкретного інтер’єру в залежності від його акустичних особливостей та побажань власника. Крім гнучкості інсталяції, в моделях, що відрізняються потужністю 800 Вт, застосовані найсучасніші технології. Серед них підтримка масштабування відео формату 1080p, протокол Anynet+, підтримка USB, караоке на чотири тисячі пісень та багато іншого.

Наявність HDMI виходу забезпечує неймовірно яскраве відео і насичений звук. HDMI (мультимедійний інтерфейс високої чіткості) дозволяє по-новому поглянути на сучасні системи розваг, забезпечуючи передачу аудіо-відео потоку в дійсно високій якості. Хоча звичайні DVD-диски не підтримують цей формат, спеціальний процесор масштабує зображення з диска в формат 1080p, надаючи фільму нові фарби і багатство відтінків.

Наявність USB-порту, завдяки якому можливості системи значно розширюються, є однією з найбільш затребуваних функцій цієї моделі. В ролі зовнішнього пристрою з підключенням по USB можуть виступати зовнішній жорсткий диск, фотоапарат, відеокамера або медіа-плеєр, так що насолоджуватися переглядом відео – або фото матеріалів з якісною картинкою і насиченим звуком можна без попереднього їх копіювання на DVD-диск.

Управління всією системою, навіть якщо до неї підключені зовнішні джерела, зручне і просте завдяки єдиного пульта ДУ і інтелектуальній системі управління Anynet+, яка автоматично вибирає джерело сигналу при включенні і починає відтворення.

Старша категорія лінійки Z310 включає в себе весь функціонал категорії Z210, однак має більшу потужність 1000Вт — і підтримує бездротовий протокол передачі даних Bluetooth, що дозволяє відтворювати аудто-треки з мобільних пристроїв з підтримкою Bluetooth (наприклад, мобільні телефони, MP3 плеєри). Представлену такими моделями як KZ310, TZ315, TKZ315, TKZ316, дану категорію можна рекомендувати для найвимогливіших користувачів, які знайдуть у ній абсолютно все. Модель цієї категорії, завдяки високої номінальної потужності, впорається зі створенням якісної й об’ємної звукової сцени навіть у великих і просторих приміщеннях.