Документ визначення сумісності android 12 показує системні вимоги флагманів

41

Нещодавно google випустила android 12 для aosp. Ще належить дочекатися появи нових смартфонів pixel, щоб оцінити можливості цієї системи. Поки ж був представлений документ з визначенням сумісності android. З цього документа можна дізнатися, які вимоги пред’являються до випускають на android 12 пристрої компаніям.

Документ про визначення сумісності є невід’ємною частиною екосистеми android. Він потрібен для узгодження api-інтерфейсів і поведінки платформи на різних android-пристроях. Google поширює свої мобільні сервіси разом з ліцензійною угодою, щоб пристрої відповідали вимогам програми сумісності android. Ця програма складається з безлічі автоматичних тестів.

Якщо пристрій не відповідає висунутим вимогам, він не проходить тест сумісності google і не може отримати додатки google. Для android 12 вимоги трохи змінилися. Це помітять головним чином oem-виробники. З’явилися класи продуктивності, які визначаються у властивостях збірки android-пристрою. Google оголосила про це при випуску android 12 beta 1. Це дає розробникам просту можливість перевірити швидкість роботи пристрою. У кожної версії android свій клас продуктивності, тому у android 12 він не збігається з майбутніми версіями android.

Класи продуктивності мають майбутню сумісність. Пристрій може оновлюватися до наступної версії android без зміни класу продуктивності. Пристрій може поміняти клас, якщо відповідає вимогам наступної версії android. Класи продуктивності 11 і 12 називаються також класами r і s.