Для чого диплом про вищу освіту.

6-6-2017
для чого диплом про вищу освіту

Дітям потрібно давати освіту, але це повинно бути саме ту освіту, яку буде давати їм роботу і хліб. Ця дивна радянська звичка – закінчити ВУЗ, щоб була скоринка про вищу освіту. Диплом давно нікого не цікавить навіть в нашій країні, я не пригадаю, щоб я заглядав в диплом хоча б одну людину, яку я брав на роботу. Мені було важливіше, щоб це був тямущий працівник або хороший партнер. Точно так же за 15 років ніхто жодного разу не подивився в мої два дипломи. Ви можете заказать диплом о среднем образовании диплом про вищу освіту недорого.
Було тоді і не в приклад сміховинно зараз: вищу освіту України вмирає, і сьогодні це вже порожня формальність, ще більш порожня, ніж коли дипломований я. Якщо у Вас є мріря, Ви також можете заказать диплом повара за вигідною ціною.

Але все одно є і будуть люди, подібні моєму знайомому: він вступив до ВНЗ для мами, закінчив з червоним дипломом для мами, пішов в аспірантуру для мами і отримав ступінь для мами. Не вдаючись в подробиці: його життя звалилася. Можливо, піди він після дев’ятого класу в учні автослюсаря, зробивши маму невтішної, у нього в житті було б зараз все ок: СТО, золотий джгут і зуби, шашлики на дачі, дружина і коханка, килими і кришталь в новобудові, старий, не сильно втоплений ягуар перегнаний з Польщі, повії в сауні по п’ятницях і хороший торг на автобазарі на вихідних. Але немає: у великому знанні велика скорбота.