Desten випустив компютер для геймерів

371

Компанія Desten оголосила про початок продажів комп’ютера Desten eStudio 0S926QB SLI. Дана модель ексклюзивно представлена в мережі магазинів Media Markt.

Desten eStudio 0S926QB SLI – потужна ігрова станція класу hi-end для екстремальних геймерів. При проектуванні цього ПК використані самі останні технологічні розробки. Високопродуктивний двоядерний процесор Intel Core2 Quad, потужна графічна система, побудована на базі двох нових відеокарт.

Ергономічний алюмінієвий корпус, сертифікований для використання SLI-системи, має: потужним блоком живлення (1200 Вт), ефективною системою охолодження, можливістю установки плат будь-якого типорозміру.

Desten eStudio 0S926QB SLI виконаний з використанням чотириядерного процесора Intel Core2 Quad Q9450 з тактовою частотою 2.66 ГГц і частотою системної шини 1333 МГц. Процесор має збільшений до 12 Мб кеш другого рівня і підтримує 64-розрядні операційні системи і додатки.

В основі комп’ютера Desten eStudio 0S926QB SLI — материнська плата з набором мікросхем Nvidia nForce 650 SLI з підтримкою одночасної роботи 2-х відеокарт на шині PCI Express. Технологія Nvidia SLI дозволяє поєднувати дві відеокарти GeForce GTX280 (шина пам’яті 512 біт, 240 потокових процесорів, частота ядра 602 МГц, пам’яті – 2214 МГц) на одній материнської плати Nvidia nForce, щоб удвічі підвищити графічну міць у порівнянні з настільним ПК з однією відеокартою. Високу продуктивність в іграх і ресурсномістких додатках забезпечують до 4 Гб швидкодіючої пам’яті DDR2 з двоканальної архітектурою.

Технологія Nvidia PhysX, підтримувана відеокартою GeForce GTX 280, дозволяє побудувати сцени з екстраординарної деталізацією і створити ігрову реальність кінематографічної якості.

Технологія CUDA, яка використовується у відеокарті GeForce 280GTX, відкриває всю силу процесорних ядер GPU, прискорюючи навіть найвимогливіші системні завдання, наприклад, перекодування відео, забезпечуючи майже семикратне збільшення продуктивності в порівнянні з інтегрованими GPU.

Для зберігання і резервування даних Desten eStudio 0S926QB SLI оснащений дисковою підсистемою з інтерфейсом SATA-2, що складається з двох жорстких дисків ємністю 500 Гб.

Комп’ютер укомплектований Blu-Ray приводом, який відтворює Blu-Ray, DVD – і CD-диски, а також мультиформатним карт-рідером, що підтримує всі сучасні формати карт пам’яті. Для забезпечення високошвидкісного підключення до локальної мережі Desten eStudio 0S926QB SLI оснащений інтегрованою мережевою картою Gigabit Ethernet.

Інтегрована 8-канальна звукова карта забезпечує вражаючий об’ємний звук при відтворенні фільмів, ігор і музики.

Desten eStudio 0S926QB SLI поставляється з попередньо встановленою ліцензійною копією Microsoft Windows Vista Home Premium 64-біт.