Desten анонсував потужну ігрову станцію

399

Компанія Desten оголосила про випуск топової моделі в лінійці домашніх ПК — потужної ігрової станції Desten eStudio 1200I на базі новітнього процесора Intel Core i7.

Супермощная ігрова станція класу Hi-End розроблена спеціально для екстремальних геймерів. Високу продуктивність Desten eStudio 1200I забезпечує використання новітнього чотирьохядерного процесора Intel Core i7 (Intel Core i7 — 920/940/965) з новою шиною для роботи з чіпсетом QPI в поєднанні з технологіями Intel Turbo Boost і Intel Hyper-Threading. Тактова частота процесора — до 3,2 ГГц, об’єм поділюваної кеш-пам’яті третього рівня — 8 Мб.

Чотири виділених процесорних ядра забезпечують додаткову продуктивність операційних систем і додатків, завдяки чому користувачі Desten eStudio 1200I зможуть більш ефективно реалізовувати безліч завдань і отримають високу продуктивність в багатопоточних середовищах при різних робочих навантаженнях.

Технологія Intel Hyper-Threading забезпечує обробку двох потоків команд кожною фізичною ядром, підвищуючи загальну пропускну здатність процесора до 8 потоків. З технологією Intel Hyper-Threading багатопотокові програми зможуть виконувати більше завдань одночасно, що значно прискорює роботу ПК.

Технологія Intel Turbo Boost динамічно підвищує тактову частоту процесора при необхідності, використовуючи додаткові ресурси потужності і охолодження.

Використання при проектуванні Desten eStudio 1200I останніх технологічних розробок, таких як найпотужніший на сьогоднішній день процесор Intel Core i7, дозволило створити ігрову станцію, на якій можна не тільки комфортно грати в найсучасніші ігри, наприклад Crysis, Fallout 3 (з роздільною здатністю 1920×1080 точок), але і паралельно обробляти декілька потоків ресурсномістких додатків. Процесор, оснащений інтегрованим триканальним контролером пам’яті DDR3, дозволяє підвищити швидкість обміну даними на ділянці процесор — оперативна пам’ять.

В основі комп’ютера Desten eStudio 1200I материнська плата з набором мікросхем Intel X58. Відмінну продуктивність в іграх і ресурсномістких додатках забезпечують до 8 Гб швидкодіючої пам’яті DDR3 з триканальної архітектурою і пропускною здатністю до 12 800 Гб/с. Використання в моделі DESTEN eStudio 1200I відеокарти останнього покоління Nvidia GeForce GTX280 (шина пам’яті 512 біт, 240 потокових процесорів, частота ядра 600 МГц, пам’яті — 2214 МГц), дозволить повністю зануритися в гру.

Технологія Nvidia PhysX, підтримувана відеокартою GeForce GTX 280, дозволяє побудувати сцени з екстраординарної деталізацією і створити ігрову реальність кінематографічної якості.

Технологія CUDA, яка використовується у відеокарті GeForce 280GTX, відкриває всю силу процесорних ядер GPU, прискорюючи навіть найвимогливіші системні завдання, наприклад, перекодування відео, забезпечуючи майже семикратне збільшення продуктивності в порівнянні з інтегрованими GPU.

Для зберігання і резервування даних комп’ютер Desten eStudio 1200I оснащений дисковою підсистемою з інтерфейсом SATA-2, що складається з двох жорстких дисків ємністю 500 Гб із можливістю підключення зовнішніх жорстких дисків через роз’єм eSATA.

Комп’ютер може бути укомплектований універсальним пристроєм BD-RW, яке відтворює і записує Blu-Ray, DVD – і CD-диски (в стандартній комплектації DVD+-RW) і мультиформатним картрідером, що підтримує всі сучасні формати карт пам’яті. Для забезпечення високошвидкісного підключення до локальної мережі DESTEN eStudio 1200I оснащений інтегрованою мережевою картою Gigabit Ethernet. Два порти Fire Wire і десять портів USB 2.0 дозволять підключати різні медіапристрої.

Ергономічний матовий корпус кольору графіт, виконаний в стилі бойових стелс-винищувачів, володіє відмінними технічними характеристиками: потужним блоком живлення (850 Вт), високоефективною системою охолодження, можливістю розбору корпусу без застосування інструментів, сенсорним управлінням кришкою, що захищає оптичний привід і картрідер.

Desten eStudio 1200I поставляється з попередньо встановленою ліцензійною копією Microsoft Windows Vista Home Premium, 32-бітної або 64-бітної, в залежності від обсягу оперативної пам’яті DDR3.