День міста

9-23-2019

День города
День міста у Києві.
Токож хочемо вам порекомендувати ifrankivchanyn.com
День міста — щорічне свято практично всіх великих міст світу, приурочений, як правило, до вихідних (недільних) дням.
День міста — поряд з головним Вдень країни, це, як правило, наймасовіший за масштабом, найбільший за розмахом підготовки свято, що зачіпає всіх жителів кожного міста. У цей день проводяться святкові заходи — виступи керівників міста, паради, ходи, ярмарки, святкові концерти. День міста зазвичай закінчується феєрверками і салютом. Як правило, святкування починається в попередню неділю суботу (тобто два дні: субота та неділя). Особливо широкомасштабно, часто на рівні всієї країни і навіть на міжнародному рівні, святкують ювілеї міст.
Деякі міста приурочили свої Дні міста до державних і професійних свят: День республіки – регіону, День машинобудівника, День хіміка День металурга, День будівельника, День залізничника, День Шахтаря та іншим; в багатьох міст — день заснування.
День міста – це найголовніший і масштабне свято для населення, так як адміністрація запрошує виступати знамениті групи, і влаштовує велике яскраве гуляння для жителів. На свято Дня міста всі намагаються прийти з сім’ями, друзями, рідними, дітьми і насолодитися спільною святковою атмосферою. Нагадаємо, що до дня міста столична влада підготували ще один подарунок. 26 травня має запрацювати пішохідно – велосипедний міст, який з’єднає Хрещатий парк і Володимирську гірку.
Традиційно на Арт – заводі Платформа проводять фестиваль їжі і це воістину гастрономічне пригода.
Все найсмачніше, просочене вуличної атмосферою, розважальні програми та виступи – це все в затишному місці.
На ВДНГ 26 травня відбудеться великий концерт великий концерт гурту Океан Ельзи . Цікаво те, що сцена буде у форматі 360 градусів, доступною для перегляду зі всіх сторін.
День Києва в парку Зануритися в історичні події буде цікаво і корисно як дітям, так і дорослим. Актори зіграють легенду , де розкажуть про апостола Андрія – саме він передрік, що Київ з’явиться на дніпровських пагорбах. Звичайно, буде і розповідь про Кия, Щека, Хорива і сестру їх Лыбеде.
Аскольда й Дірові, билина про Микулу Селянинович.
День міста у Києві.
Р СџР С• Р В· Р В° Р Р† РµСВ РЎв’ен Р С’ РЎР” Р С– ео Р С” Р С• Р Т’ Р З’ РЎР’ Р С• Р Р† Р В° Р Р… Р С’ РЎРЏ Р С’ Р Р… Р С’ цА Р В° Р В” Р С’ Р В· Р С’ РЎР’ РЎС” е�.