Чим вигідна заправка автомобіля газом.

2-2-2018

Чим вигідна заправка автомобіля газом.
Томас (Ділан о’браєн) разом з іншими мешканцями лабіринту дізнається, що вірус, який вразив населення планети, виліковний. Тепер мета юнаків дізнатися істинну ціль побудови Лабіринту. Саме це допоможе їм вибратися на свободу та спробувати врятувати людство. Вони збираються на чергову вилазку в лабіринт, яка у будь-якому випадку має стати для шкірного з них останньою. За невтішним прогнозам експертів, скоро переводити авто на газ стане зовсім не вигідно. Справа в тому, що ще в перший тиждень вересня споживачі купували газ по 12 гривень. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі газовая заправка цена.
Протягом декількох наступних тижнів, ціна може різко зрости. Причин цьому декілька. Початковою причиною став високий попит на цей вид палива в країні. Пізніше до неї підключився питання обмеженої пропозиції на ринку. Значні обсяги виробленого газу надходили з Білорусії. Попит на паливо виріс, а виробництво продовжує відставати. Більш того, на газовому аукціоні 7 вересня був помічений ажіотаж – рекордна ціна газу (20 600 гривень за тонну). Кілька тижнів вартість газу буде ще тримаються на початковому рівні, поки не вичерпаються запаси закупівельників.
Після цього ціни поповзуть вгору, і 13 гривень за літр – ще не межа. Вже зараз скраплений газ коштує 50-55% від вартості бензину А-95, що знижує його привабливість для споживача. Поки що про це відомо тільки працівникам АЗС і нафтотрейдерам. У роздрібній торгівлі ціни залишаються незмінними, але виникають справедливі запитання – коли подорожчання зачепить пересічних громадян.