Чим цікавий кардшарінг.

6-22-2017
чим цікавий кардшарінг

Буквально кілька років тому підключитися до шарінгом дозволяли лише деякі моделі ресиверів, переважно це були дрімбокс, а також комп’ютерні DVB-карти SkyStar, а на телевізор картинка виводилася через відеовихід. Налаштування проводилася в установці і редагуванні файлів емулятора (MGCAMD, NEWCAMD) і отриманні налаштувань (облікового запису) – по E-mail або ICQ. Активація запису проводилася на наступну добу. Також можна налаштувати кардшаринг нтв плюс за вигідними умовами.

У той час це було фантастикою, отримати повний пакет плюсів, полуничних каналів з хотбірда або астри могли лише «просунуті» користувачі, що потрапили в струмінь цікавого світу супутникового ТБ.

Сьогодні все змінилося, отримати підписку у шаринг-оператора, простіше ніж у офіційного – реєстрація, вибір пакету каналів і оплата відбуваються за лічені хвилини. Знайти сервіс шаринга дуже просто, достатньо набрати це слово в будь-якому пошуковику, один з таких сервісів Billing-Sat.

Практично всі вони мають схожий інтерфейс і вже не секрет, що багато є посередниками одного, головного шаринг сервісу. Так вийшла, що техпідтримка у таких сервісів краще ніж у офіційного оператора, на форумі або через систему тікетів вам швидко допоможуть розібратися в проблемі, а в особистому кабінеті є налаштування та інструкції для всіх популярних моделей ресиверів.