Casio оновила лінійку Exilim

393

Casio анонсувала останню модель в лінійці Exilim – 6-мегапіксельну EX-Z600 вагою всього 112 грам. Ця камера кишенькового розміру має 2,7-дюймовий екран з яскравістю, що втричі перевищує можливості попередніх моделей. Такий екран дозволяє бачити знімаються об’єкти навіть в яскравий сонячний день.

В автоматичному режимі EX-Z600 самостійно налаштовує рівень яскравості екрану, в залежності від оточуючих умов. Крім того, модель оснащена акумулятором, що дозволяє робити до 550 кадрів за одну зарядку, з максимальною роздільною здатністю 2816 x 2112. Камера оснащена останньою версією технологією Exilim Engine, яка включає в себе Anti Shake DSP (захист від вібрації), Auto Macro і Quick Shutter.

Ці можливості дозволяють робити якісні фото в режимі макро без штатива. Нова функція EX-Z600 – Rapid Flash, що дозволяє робити до трьох кадрів в секунду. А функція Revive Shot дозволяє відновлювати видалені з альбому фото. Внутрішня пам’ять камери становить 8,3 МБ, яку можна розширити за допомогою карт SD або ММС-формату. Підключення до ПК або іншого цифрового обладнання здійснюється за допомогою USB-кабелю. Камера з’явиться в продажу в березні цього року, колірна гамма буде включати чорний, сріблястий і синій колір.

Джерело: CNews