Bmw представила концепт електричного міні-байка bmw ce 02

50

Німецька компанія bmw, більш відома своїми автомобілями, останнім часом приділяє багато уваги розвитку напрямку електротранспортних засобів: електромобілів, електробайків та ін.

А нещодавно bmw показала концепт електричного міні-байка bmw ce 02. Це сталося всього за тиждень до початку конференції iaa mobility conference. Концепт bmw ce 02 являє собою двоколісний міні-мотоцикл , віддалено нагадує байк bmw ce 04, який вже готується вступити в серійне виробництво.

Дизайн концепту виконаний в стилі мінімалізму: колеса, кермо, просте сидіння, компактний одномодульний мотор. Модель представлена в двох кольорах: сріблястому і чорному. Перший колір прийнято вважати “космічним”, другий – елітарним. В іншому дизайнери дотримувалися “техноидной типографіки”: здається, ніби байк віддрукований на 3d-принтері.

Між рулями розташовується кругла, дуже яскрава, світлодіодна фара. Тут же, як у автомобілів tesla, знаходиться невеликий дисплей. На ньому відображається різноманітна необхідна в поїздці інформація: швидкість, стан батареї і т.д.

Експерти відразу відзначили, що виробник не став слідувати загальноприйнятому тренду, коли все управління і вся інформація виводяться на підключений смартфон. Замість цього в bmw пішли на створення, нехай і простого, але свого цифрового дисплея. Це не вимагає необхідності підключати байк до смартфону або додатку.

Концепт байка передбачає оснащення двигуном з ремінним приводом. Його заявлена потужність – 11 квт. При такій потужності він здатний розвивати максимальну швидкість до 90 км/год. Хоча bmw не розголошує ємність від акумулятора, проте повідомляється, що максимальна дальність, на яку може розраховувати власник байка від однієї підзарядки – це до 90 км. Вага bmw ce 02 становить 120 кг.

Компанія bmw не називає цільову аудиторію свого концепту, але експерти схильні вважати, що мова йде про міський молоді.

Раніше редакція thg.ru опублікував огляд системи безпеки ajax . Система безпеки ajax відмінно підходить для охорони квартири, котеджу, магазину і навіть великого виробництва. Вона поєднує в собі високу надійність з багаторазовим дублюванням найбільш вразливих місць і простоту установки і використання. Детальніше про це читайте в статті “огляд системи безпеки ajax : професіонал з людським обличчям”.

читайте також:

анонс fossil gen 6: розумний годинник на snapdragon wear 4100+