Безрамковий розумний годинник apple watch series 7 (2 фото)

56

Під час проведення онлайн презентації компанія apple оголосила про вихід на ринок чергового, сьомого покоління розумних годинників, які за «скромною» заявою тіма кука стануть «найкращими смарт годинниками в світі».

В нових часах apple watch series 7 використаний практично безрамковий дисплей, що дозволяє транслювати на екран більше інформації, а клавіатура при наборі займає тепер весь екран. Також збільшена яскравість екрану при природному освітленні.

Ще однією перевагою apple watch series 7 стає висока міцність захисного скла і відповідність корпусу класу захисту ip6x. Акумулятор годинника дозволить пропрацювати в автономному режимі протягом одного дня. Швидкість підзарядки батареї збільшена на 33%.

Операційна система watchos 8 здатна самостійно визначити такий вид тренування як їзда на велосипеді і зафіксувати факт падіння з велосипеда. Функція відстеження тренувальних режимів також піддалася оптимізації. При відстеженні здоров’я годинник зможуть знімати екг і відстежувати рівень вмісту кисню в крові.

На ринок годинник apple watch series 7 вийдуть з корпусами червоного, синього, болотнного, темно-сірого і білого кольору. Незважаючи на значну модифікацію, ціна наступного покоління apple watch збереглася на рівні встановленому для моделей минулого року і стартує від 399 доларів.