BBK випустив нову серію флеш-плеєрів

434

Компанія BBK Electronics повідомила про оновлення лінійки MP4 флеш-плеєрів, а також про суттєве розширення їх функціональної частини.

У модельному ряду з’являється серія “Q”. MP4 плеєри цієї серії підтримують без попередньої конвертації MPEG-4 відео в форматі Xvid з роздільною здатністю до 800×576 пікселів, а також відеофайли RealMedia і стандарт FLV (Flash Video) – це формат, в якому розміщується потокове відео в Інтернеті.

Створення лінійки плеєрів Q і розширення списку підтримуваних відеоформатів дозволило також удосконалити і розширити функціонал онлайн відеосервісу bbk.tv. Тепер сервіс здійснює пошук відео в сумісних форматах і дозволяє закачати файли на MP4-плеєр, тим не менш, якщо знайдений файл не підтримується плеєром, сервіс автоматично перетворює його в потрібний формат.

Крім того, в плеєрах серії “Q” розширений і аудиофункционал плеєрів: крім стандартних файлів MP3/WMA/WAV пристрої підтримують додаткові аудіоформати APE/FLAC/OGG/AAC, що забезпечують високу якість звуку. Також для створення високоякісного звучання в плеєрах використовується спеціалізований аудіопроцесор англійської компанії Wolfson і високоякісні навушники.

Для зв’язку з комп’ютером використовується високошвидкісний протокол Hi-Speed USB. Більш того, плеєри синхронізуються з програмою Windows Media Player, що полегшує роботу з музичною бібліотекою персональних пристроїв. З допомогою єдиного інтерфейсу можна відтворювати, впорядковувати та редагувати музичний архів.

Перша модель нової серії – плеєр Q27. Він виконаний у slim-дизайні і має сенсорне управління. Великий кольоровий екран з діагоналлю 2,4 дюйма відтворює 260 тис. квітів. Великі кути огляду дозволяють дивитися відео одночасно удвох. Крім внутрішньої пам’яті плеєра (2 або 4 Гб), пристрої V9 video забезпечують підтримку карт пам’яті microSD. Додатково у функціональному оснащенні плеєрів Q27 – система цифрової обробки звуку, вбудований FM тюнер (з можливістю запису сигналу) і диктофон. У комплекті поставляється ремінець для носіння плеєра, а також захисний чохол.