BBK випустив нові Combo РК-телевізори з вбудованим цифровим тюнером

414

Компанія BBK Electronics повідомила про значне розширення лінійки ЖК-телевізорів серії BOOK з вбудованим цифровим тюнером DVB-T з підтримкою EPG (Electronic Programme Guide) – інтерактивної програми передач для цифрового телебачення.

Тюнер цифрового наземного мовлення DVB-T (Digital Video Broadcasting-Terrestrial) забезпечує високу якість зображення з можливістю його перегляду в стандартному і широкоформатному режимах (16:9).
У новому модельному ряді представлені телевізори з діагоналями 15, 19, 22 і 32 дюйми. Всі моделі є багатофункціональними ТВ-пристроями. Новинки поєднують в собі РК-телевізор, мультиформатний DVD-плеєр і розважальну систему караоке.

Мультимедійні можливості апаратів значно розширюються наявністю USB-порту. Приєднавши до нього будь-який пристрій, наприклад, флеш-плеєр, фотоапарат або відеокамеру, USB-брелок або зовнішній жорсткий диск, можна переглядати відео, фото на великому екрані або слухати музику через стереосистему телевізора. Відтворення йде безпосередньо з флеш-пам’яті – не потрібно здійснювати додаткові дії по перезапису вмісту, що значно економить час.

Частина РК-телевізорів нової лінійки належать до категорії пристроїв HD Ready. Вони оснащені універсальним цифровим інтерфейсом HDMI і підтримує зображення високої чіткості (720p, 1080i). Крім того, моделі з діагоналлю 22 дюйма мають цифровий комбінований фільтр 3-D для забезпечення високої якості відеозображення.

Усі новинки виконані в стильному дизайні, характерному для серії BOOK – м’які і плавні обводи корпусу.