BBK розробив мережевий плеєр високого дозволу

418

Компанія BBK Electronics оголосила про розробку нової категорії продукції – мережевих плеєрів високого дозволу (HD Network Media Player) PopcornTV.

PopcornTV – це цифровий мультимедиапроигрыватель високого дозволу з вбудованим жорстким диском (HDD) на 500 Гб. Плеєр здатний відтворювати більшість файлів цифрових форматів стандартного і високого дозволу (High Definition до 1080p) з Інтернету, домашньої мережі або жорсткого диска на звичайному телевізорі і аудіосистеми. До недавнього часу більшість форматів HD можна було відтворювати тільки за допомогою персонального комп’ютера або Blu-ray програвача. Але комп’ютер непросто під’єднати до телевізора, а кількість форматів, що програються, Blu-ray плеєром, обмежена. PopcornTV відкриває нові перспективи для створення цифрового будинку.

Мережевий мультимедиапроигрыватель PopcornTV можна підключити до ЕПТ, рідкокристалічним і плазмових телевізорів, домашніх кінотеатрів і акустичним системам і насолоджуватися улюбленими фільмами, музикою та фотографіями. Плеєр читає всі формати високої чіткості (High Definition) до 1080p (VC-1, WMV9, H. 264, DivXHD) і всі найбільш поширені в Мережі формати відео (AVI, MPEG-2, MPEG-4, DivX, XVid). Однією з особливостей пристрою є підтримка формату MKV (Matroska), який є популярним мультимедійним контейнером для зберігання HD відео.

Мережевий плеєр PopcornTV в режимі реального часу відтворює потоковий відео – та аудіоконтенту з Інтернету. А це означає, що можна безпосередньо дивитися ролики з популярних відеохостингів (RuTube, YouTube, Yahoo, Google і ін.), а також інтерактивний Інтернет-телебачення.

PopcornTV можна використовувати для завантаження медіаконтенту з Інтернету. Пристрій оснащений вбудованим BitTorrent-клієнт для роботи з файлообмінними мережами. За рахунок завантаження файлу з декількох джерел BitTorrent дозволяє завантажувати файли великого розміру з високою швидкістю.

Завдяки тому, що мультимедиаплеер може бути використаний в якості мережевого жорсткого диска (Network Attached Storage), він виконує функцію медіасервера домашньої мережі. Тепер можна записувати файли на вбудований жорсткий диск і формувати домашню відеотеку з фільмів, завантажувати музичні файли (MP3, WMA і т. д.) на вбудований жорсткий диск PopcornTV і створювати власну галерею фотофайлів або музичну колекцію.

Контент легко завантажувати як з Інтернет-сайтів, де викладені аудіо – і фотофайли, так і з персонального комп’ютера, і з USB-сумісних аудіо або фотоапаратів. Для цього треба всього лише підключити пристрій до PopcornTV: ПК – через Ethernet, а фотоапарати та аудіопристрої – через USB-порт.

PopcornTV підтримує до семи мережевих сервісів для роботи з файлами на комп’ютері та Інтернет: UPnP AV server, myiHome Server, FTP-сервер, Samba-сервер, NFS-сервер, BitTorrent-клієнт і Usenet-клієнт.

Таким чином, любителі відео отримують апарат, що відтворює різноманітні відео – і аудіокодеки, контейнери і відео високої чіткості. А завдяки нескладному інтерфейсу і зручного пульта дистанційного управління, користуватися пристроєм так само легко, як і DVD-плеєром. Порівняно з аналогічними медіацентрами на базі комп’ютера, PopcornTV не вимагає додаткового ПЗ, має низьке енергоспоживання і на порядок нижче за вартістю. Медіацентр PopcornTV чудово впишеться в домашню систему розваг як пристрій для зберігання і відтворення звичайного і HD мультимедійного контенту.

Випуск першої моделі мережевого мультимедиаплеера високого дозволу NP101S PopcornTV очікується до кінця 2008 року.