BBK представила нові моделі домашніх кінотеатрів

434

Компанія BBK Electronics оголосила про розширення модельного ряду кінотеатрів – почався випуск моделей DK2140SI, DK2145SI, DK2160SI, DK2165SI. Ці комплекти мають у своєму складі DVD-ресивер і гучномовці модульної акустики – Musician Series і Phoenix Series. Всі новинки належать до серії In’Ergo – вони володіє інтуїтивним і логічним екранним меню, а також простим і зручним пультом дистанційного керування.


BBK представила нові моделі домашніх кінотеатрів
BBK представила новые модели домашних кинотеатров
BBK представила нові моделі домашніх кінотеатрів

DVD-театри DK2165SI і DK2160SI мають двосмугові фронтальні колонки, призначені для підлогової установки. Центральний і тилові динаміки поличні, і також мають по два динаміка в одному корпусі. Акустична система виготовлена з MDF кольору «темне дерево» і має елегантний і стильний зовнішній вигляд. Такі колонки відмінно впишуться практично в будь-який інтер’єр. У моделей DK2145SI і DK2140SI акустична система має менші габарити – всі гучномовці поличкові. Шестиканальний звук допомагають отримати вбудовані декодери Dolby Digital, DTS і Dolby Pro Logic II.

DVD-ресивер всіх кінотеатрів підтримує більшість популярних аудіо – і відеоформатів, включаючи стандарт MPEG-4 і «просунутий» формат DVD-Audio. Крім того, він оснащений вбудованим USB2.0-портом. Підключивши до нього зовнішнє сумісний пристрій, можна переглядати фотографії, слухати MP3-композиції і відтворювати MP4 файли з флеш-пам’яті. Власний FM/AM радіотюнер запам’ятовує до 30 станцій.

Серед інших особливостей – функції «Memory» (можливість запам’ятовування останнього місця зупинки на диску), «Q-play» (можливість пропуску «неперематываемых» рекламних блоків) і «Image Capture» (збереження будь-якого зображення в якості заставки).

Кінотеатри також оснащені розважальною системою «Караоке+». В подарунок до кожного комплекту додається мікрофон і караоке-диск «Співай душа» на 500 пісень.

Модель DK2160SI вже надійшла в продаж. Інші новинки можна буде придбати вже в середині березня поточного року.