BBK анонсував новий портативний DVD-плеєр

412

Компанія BBK Electronics запустила у виробництво нову модель портативного DVD-плеєра з серії DVD-TV – DL374TI. Плеєр з 7-дюймовим екраном формату 16:9 володіє вбудованим ТВ-тюнером, який дає можливість приймати телесигнал і дивитися ефірні телеканали в будь-якому місці. Зовнішня антена, що йде в комплекті, забезпечує впевнений прийом сигналу.


BBK анонсував новий портативний DVD-плеєр

Ергономічні пристрою DVD-TV володіють інтуїтивним інтерфейсом In’Ergo, зручним пультом дистанційного керування і повністю адаптовані для ринків Росії і країн СНД. Плеєри BBK є універсальними пристроями – вони можуть працювати від власної батареї, від прикурювача автомобіля або від звичайної електромережі. Така автономність дозволяє користувачам використовувати плеєр як справжній портативний мультимедіа-центр – переглядати улюблені фільми, фотографії, слухати музику, а також дивитися звичайні телепрограми в будь-якому місці, де є прийом ефірного телебачення.

Плеєр підтримує більшість основних аудіо – і відеоформатів, включаючи MPEG-4. Мультимедійні можливості апарату розширені вбудованим USB-портом, який дозволяє підключати зовнішні пристрої та відтворювати з них аудіо-, відео – і фотофайли.

Стереофонічна система моделі DL374TI і власні цифрові декодери забезпечують якісне відтворення звукових доріжок Dolby Digital і DTS. Li-Pol акумулятор забезпечує до 5 годин безперервної автономної роботи пристрою.

В комплект поставки програвача також входить зручна сумка для транспортування, захисний чохол і повний набір комутаційних кабелів, включаючи мережевий і автомобільний адаптери.

Новинка DL374TI повинна з’явитися на прилавках російських магазинів у травні поточного року.