Армія сша фінансує розробку “нічного ковпака” , який зможе регулювати здоров’я мозку солдатів

55

Після експериментів з екзоскелетами, препаратами, що підвищують працездатність, і ar-окулярами для створення суперсолдат американські військові вирішили спробувати “ковпак”, стимулюючий мозкову діяльність.

Армія виділила фінансування на носійний пристрій, який аналізує, як мозок позбавляється від відходів під час сну. Для початку планується відстежувати і регулювати потік спинномозкової рідини в процесі вимивання відходів з мозку. В даний час для цього використовується обладнання для магнітно-резонансної томографії.

Система буде розроблена дослідниками з університету райса, х’юстонської методистської лікарні та медичного коледжу бейлора. Зрештою, команда хоче створити гарнітуру, яка зможе лікувати розлади сну в режимі реального часу.

Остаточний варіант пристрою може об’єднати кілька потоків даних за допомогою програмного забезпечення машинного навчання, яке дасть лікарям можливість в реальному часі побачити процес очищення мозку. Команда має намір отримати попередні результати свого проекту протягом року.

Проект, звичайно, може допомогти в розробці нових методів лікування захворювань мозку, так само як і в створенні вбивчо холоднокровних солдатів.

Rice.edu