Apple випустила третє покоління airpods

20

На своєму вчорашньому заході «unleashed» компанія apple оновила лінійку навушників airpods, додавши в неї нову модель airpods 3. Нова серія отримала назву»третє покоління”.

Зовні apple airpods 3 нагадують більш дорогі airpods pro. Вони відрізняються тим, що володіє більш короткою ніжкою і мають підтримку ряду додаткових функцій, таких як просторовий звук і еквалайзер adaptive eq. Вони пропонують збільшений час автономної роботи, перехід на hd-якість аудіо для facetime, поліпшену пило – і вологозахищеність відповідно до вимог ipx4 і чохол magsafe. При цьому підтримки активного шумозаглушення в навушниках не передбачено.

Відразу ж були оприлюднені ціни на весь продуктовий ряд:

  • airpods 2 – 129 доларів (9200 руб.)
  • airpods 3 – 179 доларів (12 700 руб.)
  • airpods pro – 249 доларів (17 700 руб.)
  • airpods max-549 доларів (38 900 руб.)

Шанувальники відзначають, що навушники подешевшали в середньому на 20 доларів, якщо порівнювати з попередніми моделями.

Зарядним чохлом обзавелася і модель airpods pro. При цьому apple офіційно оголосила, що не буде поставляти чохол для зарядки magsafe окремо, тому можливості «оновитися» вже існуючих власників airpods pro немає.

Навушники оснащені чіпом apple h1 з підтримкою таких функцій, як швидке сполучення з пристроями apple і виклик голосового помічника siri.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд tws-навушників vivo tws 2e . Поряд з vivo tws 2 anc, нові vivo tws 2e стали першими внутрішньоканальними tws-навушниками vivo. Вони отримали відносно доступний для подібного класу пристроїв цінник, при цьому пропонуючи якісні 12,2-дюймові динаміки в поєднанні з повноцінною функцією multipoint. Детальніше про це читайте в статті “огляд tws-навушників vivo tws 2e : якісний звук і функція multipoint”.

читайте також:

анонс акустичної системи creative stage 360