Apple представила нові ноутбуки

187

Компанія Apple представила нову лінійку ноутбуків. У нових ноутбуках Apple буде нова система графіки. У підсумку Стів Джобс презентував присутнім мобільний графічний процесор Nvidia GeForce 9400M.

“Це дивовижний мобільний чіп, 70% його площі займає сам графічний процесор, інше припадає на частку чіпсету. Тут є 16 графічних ядер, що працюють у паралельному режимі. Пікова продуктивність 9400М досягає 54 Гигафлоп. В порівнянні з чіпами, використовуваними для сучасних MacBook Pro його продуктивність в 3D-графіку на 55% вище, це дуже значно”, – говорить Джобс.

Крім того, тим, хто потребує ще більш потужному графічному рішенні, запропонований і чіп 9600VGT, що володіє 32 паралельними ядрами.

Також порадувала користувачів Apple і звістками про те, що нові ноутбуки тепер будуть комплектуватися новими тачпадом з глянцевою поверхнею. Крім того, що вони на 39% більше ранніх моделей, вони підтримують функції жестів і мультитач (кілька точок дотику одночасно). “Тепер управляти ноутбуком можна за допомогою жестів чотирма пальцями руки, що дозволить зручніше перемикатися між програмами і робочими столами”, – запевнив Джобс.

Новий MacBook Pro дизайнерськи став більш схожий на MacBook Air – його товщина зменшилася, він отримав новий LED-дисплей, а всі порти тепер розміщені з одного боку. Крім того, тепер всі MacBook Pro поставляються з чорними клавіатурами, а також новими роз’ємами Mini DisplayPort для підключення професійної відеотехніки і моніторів. Ще одне нововведення полягає в тому, що для MacBook Pro тепер поставляються і SSD-накопичувачі.

Окремо Джобс загострив увагу на те, що корпусу ноутбуків тепер зроблені з алюмінію. Стоять нові MacBook Pro без змін – базова модель близько 2 тис. доларів, друга модель йде за 2,5 тис. Остання працює на базі процесора Core 2 Duo 2,53 Ггц, 4 ГБ ОЗУ і 128 ГБ SSD.

Оновлення стосуються і тонких MacBook AIr, які тепер працюють на базі 9400M. Вартість моделей становить 1,8 тис. і 2,5 тис. доларів, новинки почнуть продаватися в листопаді.

Самий очікуваний сюрприз Apple приготувала на кінець презентації. Компанія показала нові “народні” ноутбуки MacBook, сама молодша модель якого тепер коштує 1 тис. доларів. Тут також відбулися зміни – корпус став алюмінієвим, з’явився LED-дисплей і нова графічна підсистема. Ноутбуки MacBook не поставляються на базі SSD-накопичувачів, однак замість цього Apple має намір здивувати покупців рекордною ємністю жорстких дисків MacBook – 160 і 320 ГБ. Всі моделі працюють з 13-дюймовим дисплеєм і процесорами Core 2 Duo, повідомляє CyberSecurity.