Антикварна книга

6-4-2019

 Антикварная книга
Це так званий «період ручного преса», коли велика частина роботи при друку книги виконувалася працівниками друкарні вручну. Були і рідкості, що друкувалися зовсім крихітними тиражами в кілька сотень примірників. Як ви можете продати антикварні книги.
Також хочемо вам порекомендувати антикварные книги
Продати антикварні видання зараз досить просто, особливо якщо вони в хорошому стані. Але перш ніж продавати книгу, її потрібно оцінити. Як це зробити читайте в статті про особливості оцінки антикварних та старовинних книг. Найпростіше продати антикварну книгу в інтернеті. Для цього не потрібно обходити десятки антикварних магазинів і носити книгу в кожен з них. Вам потрібно всього лише зробити кілька фотографій книги і відправити оцінювачу, а він назве вам ціну, за яку готовий її придбати. Така можливість є і на нашому сайті. При продажу книг через магазин, навіть після адекватної оцінки грамотним букіністом, велика ймовірність, що книга все одно не буде продана. Для неї просто може не знайтися покупця у вашому місті. В той час, як продаж в інтернеті дозволяє цього уникнути. З аукціонами можуть виникнути інші складності. Справа в тому, що аукціонні будинки беруть на продаж лише книги в дуже доброму стані і справді рідкісні. Більш поширені, але, тим не менш цінні екземпляри, а вже тим більше в задовільному стані аукціонні будинки навіть не розглядатимуть.
Практично всі ці книги коштують досить дорого. Проте є одна важлива умова для продажу такої книги за пристойні гроші — у неї повинно бути хороше або навіть дуже хороший стан. Книги в задовільному стані також можна пропонувати букинистам і библиофилам, однак ціна таких екземплярів буде значно нижче. Якщо власник не намагається продати антикварну книгу за сильно завищеною ціною, то практично на кожен примірник з часом знаходиться покупець. Час, за який буде продана ваша книга, безпосередньо залежить від запитуваної ціни. Якщо вона близька до ринкової, то книга буде продана швидко. Якщо ж ціна трохи завищена, покупця доведеться почекати, можливо місяць, а можливо, й рік. Але іноді власники призначають надто завищену ціну, у кілька разів перевищує ринкову. За такою ціною книгу можна продавати все життя і не продати зовсім. Яскравий приклад — численні інтернет – магазини. Більшість видань там виставлені за непомірно високими цінами, за якими покупцям вони не цікаві.
Зроблено в МедадгоирПодождите, триває завантаження… Завантаження завершено. Обробка даних може зайняти кілька хвилин.