Анонсований круглий смартфон cyrcle phone 2.0 з підтримкою lte і nfc за $999

50

Багато хто скаржиться, що в останні роки всі смартфони схожі один на одного. Спеціально для таких користувачів був представлений телефон cyrcle phone 2.0, який оснащується круглим дисплеєм.

Що за звір?

Новинка працює на базі операційної системи android 10 і підтримує стільникові мережі 4g lte. За словами розробників, смартфон зручно лежить в руці і є прекрасним рішенням для споживання контенту. Однією з фішок моделі є наявність відразу двох роз’ємів для навушників, тоді як в багатьох сучасних телефонах навіть одного mini-jack вже немає.

При створенні cyrcle phone 2.0 виробник тримав в голі думки про турботу про навколишнє середовище. Корпус зроблений з матеріалу на основі кукурудзи, в той час як кнопки виготовлені з переробленого термопластичного поліуретану.

Розробники відзначають, що всі додатки будуть оптимізовані під круглий дисплей смартфона. Сам екран має діаметр 3,45 ” і дозвіл 800 x 800 точок. На борту встановлено 3 гб озу lpddr3 і 32 гб пзу emmc.

Cyrcle phone 2.0 обладнаний невідомим чіпом snapdragon і двома 13-мегапіксельними камерами. З сталевого відзначимо nfc, два usb-c, слот для microsd і gps. За автономність відповідає акумулятор на 2000 ма*ч. Вартість новинки склала $ 999.

Джерело: