Acer випустив Хижака

468

Компанія Acer анонсувала початок продажів в Росії настільного комп’ютера для геймерів Aspire Predator (Хижак). Очікується, що перша партія ігрових систем Predator з’явиться в російських магазинах вже в липні 2008 року. Роздрібна ціна складе від 70 тис. рублів.

Озброєний чотириядерним процесором Intel Core2 Extreme, відеокартами Nvidia, що функціонують в режимі SLI, сучасною системою рідинного охолодження і технологією Nvidia nTune для сильного розгону процесора, Predator має агресивний дизайн.

Новий «хижак» від Acer розвиває більш, ніж в 2 рази більшу швидкість в порівнянні з системами, оснащеними навіть самим швидким графічним процесором. Тепер користувач може отримати повне задоволення від зображення за рахунок використання потужності двох або трьох незалежних графічних процесорів Nvidia GPUs за допомогою технології SLI. Завдяки підтримці трьох карт Nvidia GeForce 9800 GTX і Nvidia GeForce 9800 GX2 і набору мікросхем Nvidia nForce 780i, продуктивність Aspire Predator підвищується в 2,7 рази. До 1,5 Гб виділеної відеопам’яті GDDR3 і три найсучасніших відеопроцесора, що працюють одночасно, дозволяють отримати найвищу якість графіки.

Acer Aspire Predator

Завдяки технології Nvidia PureVideo HD, новий Predator підтримує всі популярні формати відео, а використання виділених ядер встановлених графічних адаптерів серії Nvidia GeForce забезпечує неперевершену якість перегляду все більш популярних фільмів Blu-ray. Звукова система нового комп’ютера сертифікована відповідно до стандартів Dolby Digital і підтримує потужний звуковий формат 5.1 окремими каналами найчистішого цифрового просторового звучання. Крім того, Хижак використовує технологію Sound Blaster X-Fi Platinum, що дозволяє домогтися більш реалістичних звукових ефектів і повного відчуття присутності в грі. Звукова карта Sound Blaster X-Fi Platinum забезпечує більш чітке відтворення окремих звукових доріжок з 15% посиленням акустичних ефектів і є офіційним продуктом Світового чемпіонату з комп’ютерних ігор (Championship Gaming Series).

Acer Aspire Predator

Aspire Predator пропонує найширші можливості для зберігання даних і нарощування завдяки жорсткому диску об’ємом до 1 Тб, підтримки RAID і наявності чотирьох 3,5-дюймових відсіків для жорстких дисків (з можливістю “гарячої” заміни дисків і підтримкою RAID). Новинка також оснащується пристроєм читання карт «14-в-1» і 9 портами USB, забезпечуючи максимальні можливості для обміну інформацією.

Acer Aspire Predator

Спеціально для любителів онлайн ігор, в новому Aspire Predator реалізована технологія DualLAN, що гарантує швидкий і стійкий підключення ПК до Інтернету. За рахунок використання двох портів Ethernet на одній мікросхемі, ця технологія забезпечує швидке і надійне з’єднання, надійне функціонування мережевого адаптера, а також дозволяє Aspire Predator виступати в якості ігрового сервера.

Acer Aspire Predator

Acer Aspire Predator