Acer представив новий ультракомпактний HD-ready відеопроектор для бізнесу

474

Компанія Acer повідомила про початок продажів в Росії нової моделі DLP-проекторів для мобільних презентацій – P3250.

При надмалих розмірах і вазі новинка повністю відповідає стандартам HD-ready (наявність HDMI-порту з захистом інформації за протоколом HDCP; сумісність з HDMI-форматами; власне дозвіл при широкоформатному відображенні, відповідне вимогам HD-ready) і забезпечує високу якість відображення в будь-якому приміщенні і при будь-яких умовах освітлення.

Створений спеціально для мобільних користувачів, зручний для перенесення, надлегкий проектор Acer P3250 важить всього 1,2 кг при габаритних розмірах 210×165 мм (половина аркуша паперу формату A4). Вишукана сіро-біла колірна схема і згладжені кути підкреслюють особливості форм-фактора, роблячи вигляд P3250 надзвичайно привабливим. Панель управління вбудована в верхню поверхню корпусу, що забезпечує користувачу швидкий доступ до функцій управління і високий рівень комфорту в ході презентації.

Проектор P3250 відрізняється високою яскравістю – 2000 ANSI люмен. Власне дозвіл 1024×768 XGA з підтримкою формату до 1680×1050 WSXGA+ за рахунок використання технології SmartFormat і рівень контрастності 2000:1 дозволяють отримати чітке зображення. P3250 забезпечує проектування протягом 3 тис. годин (термін служби лампи досягає 5 тис. годин в економічному режимі) і має вбудований динамік.

Acer P3250 підтримує вхідні сигнали NTSC, PAL, SECAM і HDTV і забезпечує широкі можливості підключення, включаючи D-sub і HDMI для підключення до ПК, портативного комп’ютера, DVD або ігрових консолей.

Для зручності під час презентацій, пульт дистанційного керування, оснащений лазерною указкою і функцією перегортання, а також кнопкою Empowering, що забезпечує швидкий доступ до додатків і функцій Acer Empowering Technology.

Проектор P3250 також оснащений такими зручними функціями, як захист за допомогою PIN-коду, яка запобігає можливості несанкціонованого доступу і забезпечує додатковий рівень захисту від крадіжки, в той час як автоматичне вимикання допомагає знизити витрату електроенергії і скоротити витрати за рахунок вимкнення проектора після закінчення встановленого користувачем періоду відсутності вхідного сигналу, а система попереджень, програмована з допомогою Acer eTimer Management, що дозволяє включити функцію таймера під час презентацій. На екрані з’явиться таймер і попередження, і після закінчення заданого періоду подається звуковий сигнал.

Технологія DLP дозволяє отримати більш високий рівень контрастності, чіткості і яскравості кольору, а фірмова технологія оптимізації зображення Acer ColorBoost II забезпечує нові можливості відтворення живих і яскравих зображень. Система обробки зображень використовує технологію Acer Best Color Technology Tracking для поліпшення градації колірних відтінків, отримання більш насичених темних тонів і оптимізації колірної температури, що дозволяє відображати більш природні кольори. Стійкість вхідного сигналу забезпечує оптимізоване відображення всього вмісту, а колірна налаштування HSG (насиченість відтінків) коригує основні кольори для відображення більш натурального відтінку шкіри. Фірмова форма лампи Acer сприяє оптимізації якості мультимедійних зображень в умовах яскравого освітлення.

Проектор P3250 також використовує екологічне рішення Acer EcoProjection для зниження енергоспоживання в режимі очікування до 50%. При відсутності вхідного сигналу протягом 5 хвилин, проектор автоматично переходить в режим ECO, знижуючи споживання електроенергії на 20%. Пакет Acer EcoProjection також включає Acer ePower Management для персональної настройки параметрів енергозбереження.

Для зручності роботи, вся лінійка проекторів використовує комплект програм Empowering Technology.
Проектори Acer сумісні з більшістю сучасних операційних систем Microsoft Vista. Рекомендована роздрібна ціна моделі P3250 становить 36 тис. рублів.