Acer представив ноутбуки на базі AMD Puma

440

Компанія Acer представила на російському ринку мультимедійні ноутбуки серії Aspire 5530G, створені на базі новітньої мобільного двоядерної технології AMD Turion 64 X2 Ultra.

Новинка підтримує найсучасніші стандарти цифрових розваг і виконана в новому дизайні, який є логічним кроком у розвитку концептуального дизайну Gemstone. Ноутбук побудований на базі новітніх процесорів від AMD і з легкістю впорається з виконанням будь-яких мультимедійних завдань завдяки використанню найсучаснішої мобільного двоядерної технології AMD Turion 64 X2 Ultra з підтримкою AMD HyperTransport 3.0 і набору мікросхем AMD 780G.

Acer Aspire 5530G

Ноутбуки серії Aspire 5530G оснащуються 15,4-дюймовим РК дисплеєм формату 16:10, що дозволяє збільшити корисну площу екрану під час перегляду широкоформатного відео. Використання останніх розробок в TFT матриці ноутбука значно підвищує швидкодію дисплея, контрастність і чіткість зображення, а технологія Acer CrystalBrite забезпечує високу яскравість і точність передачі мільйонів відтінків, завдяки чому тривимірні зображення виглядають особливо реалістично.

Acer Aspire 5530G

Оптичний привід Blu-Ray (опціонально) надасть можливість дивитися фільми, записані у форматі Blu-Ray. Крім того, мультимедійні ноутбуки Aspire 5530G забезпечують високу якість звуку завдяки оптимізованій системі просторового звучання Dolby з двома вбудованими стереодинаміками і сабвуфером для відтворення низьких частот і використання системи Dolby Home Theater другого покоління з технологіями Dolby Digital, Dolby Digital Live, Dolby Pro Logic IIx, Dolby Headphone, Dolby Natural Bass і Dolby Sound Space Expander. Для забезпечення реалістичного просторового звуку Dolby Surround Sound ці ноутбуки також оснащені системою 5.1-канального звуку з функцією Acer eAudio Management.

Новітні графічні чіпи від ATI дозволяють з комфортом грати в сучасні 3D ігри, забезпечуючи високий рівень чіткості тривимірного зображення і чудову якість відтворення мультимедійних файлів. В залежності від моделі, новинка може оснащуватися трьома типами відеокарт: ATI Mobility Radeon HD 3650 (з 256 МБ виділеної відеопам’яті DDR3), ATI Mobility Radeon HD3470 Hybrid X2 (з 256 МБ виділеної відеопам’яті DDR2) і ATI Radeon HD3200 (з 256 Мб виділеної пам’яті).

Набір портів і роз’ємів ноутбука надає максимальні можливості для підключення периферійних пристроїв. Так, новинка оснащується портом HDMI для передачі цифрового контенту у високій роздільній здатності, а додатковий роз’єм для реплікатора портів Acer EasyPort IV з чотирма портами USB, DVI-D, VGA і роз’ємами аудіо забезпечує додаткові можливості підключення.
Ноутбуки Aspire 5530 відрізняють плавні лінії, є вираженням його індивідуальності й характеру. Блискуча кришка, що нагадує тонко оброблений дорогоцінний камінь. На блискучою темно-сапфіровою поверхні голографічного шару кришки розташований логотип Acer. Матово-сіра поверхня упору для рук забезпечує комфортні відчуття і захист від подряпин, одночасно створюючи контраст з глянцевою кришкою. Клавіші MediaTouch забезпечують повний спектр можливостей керування мультимедійними функціями і швидкий доступ до часто використовуваних функцій, як WiFi, Інтернет, Bluetooth, електронна пошта і набору утиліт Acer Arcade.

Портативні комп’ютери серії Aspire 5530G поставляються з попередньо встановленою операційною системою Microsoft Windows Vista Ultimate, Windows Vista Home Premium або Windows Vista Home Basic. Новинки з’являться у продажу в російських магазинах у середині серпня. Рекомендована роздрібна ціна ноутбуків серії Aspire 5530G складе від 23 тис. до 33 тис. рублів.