Acer Aspire X3200: потужна ігрова станція дуже мале форм-факторі

446

Корпорація Acer представила на російському ринку новий ігровий настільний комп’ютер Aspire X3200, виконаний в дуже мале форм-факторі. Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить від 13 тис. до 19 тис. рублів.Ігрова станція Acer Aspire X3200

Новий настільний ПК Acer Aspire X3200 створений на основі концепції «комплексних розваг». Комп’ютер поєднує найсучасніші технології в компактному корпусі, що займає в три рази менше місця, ніж звичайний настільний ПК, і поєднує функціональність всіх можливих мультимедійних і ігрових пристроїв – від програвача Blu-ray дисків до сучасної ігрової консолі. Стильний корпус чорного кольору, обрамлений по бічних гранях блискучою чорною рамкою, не тільки заощадить місце у вітальні, але і стане привабливим елементом дизайну.

Створені на основі чотирьохядерного процесора AMD Phenom з набором мікросхем NVIDIA GeForce 8200 нові комп’ютери Acer Aspire X3200 дозволяють з легкістю запускати одночасно кілька мультимедійних додатків з високими технічними вимогами. Крім того, незважаючи на компактність, оптимальна продуктивність в іграх гарантується за рахунок реалізованої в пристрої технології NVIDIA Hybrid SLI (включає HybridPower і GeForce Boost), що забезпечує одночасне функціонування вбудованого і дискретного графічного адаптерів в режимі SLI.

Високий рівень ефективності і продуктивності забезпечується також за рахунок оперативної пам’яті об’ємом до 4 Гб стандарту DDR2, що працює в двоканальному режимі, а для внутрішнього зберігання великого обсягу даних використовується жорсткий диск SATA рекордним обсягом 1 Тб і порт eSATA, що забезпечує підключення до ігрової станції Acer Aspire X3200 будь-яких зовнішніх пристроїв.

Оптичний привід для дисків Blu-ray (опціонально, в залежності від конфігурації) забезпечує повний діапазон функцій підтримки HD і дозволяє переглядати вміст високого дозволу, вихід HDMI забезпечує передачу аудіо і відео найвищої якості з допомогою одного кабелю, а система 5.1-канального просторового звучання високої чіткості забезпечує якість кінотеатру в домашніх умовах. Якість звуку стає ще більш високим за рахунок використання технології Dolby Home Theater.

Платформа AMD LIVE! комп’ютерів Aspire X3200 забезпечує централізований контроль цифрового вмісту і можливість його підключення, зберігання, передачі і використання в різних приміщеннях.

Ігрова система Acer X3200 пропонується користувачам з попередньо встановленою операційною системою Windows Vista Home Premium або Windows Vista Home Basic.