8 фактів про те, як вибрати сонцезахисні окуляри

3-27-2018

https://big-market.com.ua/

Найшкідливіше для людського ока — ультрафіолетове випромінювання. Завжди купуйте окуляри тільки з тими лінзами, які гарантують 100%-ву UV-захист (також називаються UV400).
Дешеві лінзи ще гірше, ніж відсутність очок: вони блокують видиме світло і зіниці розширюються, в той час як ультрафіолетове випромінювання продовжує палити ваші очі.
Колір лінз теж грає роль: класичні сірі лінзи найбільш точно зберігають кольори навколишнього світу, жовті найменше впливають на глибину сприйняття, в зелених найменш втомлюються очі, коричневі покращують контраст.

20 гарячих фото напівголої австралійки, у якої є цуценя лабрадора
20 гарячих фото напівголої австралійки, у якої є цуценя лабрадора
10 цитат очевидців про трагедію в Кемерово
10 цитат очевидців про трагедію в Кемерово
Різних оправ сотні, а дійсно хороших не так вже й багато. Заснована в 1937 році американська фірма Ray-Ban дала світові дві найбільш відомі моделі сонцезахисних окулярів — «авіатори» і «вайфареры».
«Авіатори», як неважко здогадатися, були спочатку призначені для пілотів, але за гарантований захист від сонця і ефектний вигляд швидко набули популярності і у всіх інших.
«Вайфареры» з’явилися на 20 років пізніше і були одними з перших неметалевих очок. Їхні потужні оправи з ацетату нагадували крила «кадилаків» і ідеально вписувалися в атмосферу 50-х років. Їх найчастіше підробляють, так що будьте уважні при покупці.

Загальне правило — окуляри краще всього виглядають, якщо компенсують риси обличчя. Тобто людям з витягнутим обличчям краще підійдуть широкі окуляри з великою оправою, людям з квадратним обличчям — «авіатори», а круглолицим — кутасті оправи.
На внутрішній стороні дужки або в кутку внутрішньої сторони оправи зазвичай написані розміри типу 50-20-150. Перша цифра — ширина лінзи, друга — ширина перенісся, третя — довжина дужки. Це допоможе з покупкою, якщо у вас вже є оправа, яка вам підходить.