50 відтінків золотого: журнал harper’s bazaar опублікував фото складного смартфона huawei p50 pocket

29

Пару днів тому huawei оголосила про те, що її новий складаний смартфон називається huawei p50 pocket і його офіційна презентація відбудеться 23 грудня. До заходу ще тиждень, а мережі з’явилися барвисті знімки новинки.

Що показали?

Відразу варто відзначити, що це не рендери і не фото макетів або чохлів, а барвисті фото для глянцю. Опублікував їх жіночий журнал про моду, стиль і суспільство harper’s bazaar, який і влаштував фотосесію. На знімках разом з телефоном позує китайська актриса і модель гуань сяотун (guan xiaotong).

Сам huawei p50 pocket показаний в золотистому забарвленні, і виглядає він дуже стильно і дорого. Як ми вже знаємо, це “розкладачка” з великим гнучким дисплеєм. Також на знімках можна розглянути два кола на задній панелі: в одному розмістилася основна камера, у другому — додатковий екран, на якому відображається інформація про час, вхідні дзвінки та повідомлення.

Поки інформації про характеристики пристрою мало: йому приписують основний 6.7-дюймовий екран, процесор kirin 9000 або snapdragon 888 4g (залежить від регіону) і ціну менше 2000 доларів сша. У будь-якому випадку, всі подробиці дізнаємося вже через тиждень.